Утилізація фільтрів, ганчір’я промасленого

Наша компанія приймає автомобільні фільтри:

  • масляні
  • паливні 
  • повітряні

Приём фильтров автомобильных (масляных, топливных, воздушных)В результаті експлуатації автомобілів виникає велика кількість відпрацьованих матеріалів, які потребують оптимальної їх утилізації. Фільтри для очищення олії є відходами твердих виробничих матеріалів, забруднених нафтовими і мінеральними жировими продуктами (відпрацьовані промаслені фільтри). Забруднюючими елементами є: папір – 70%, олії – 25%, механічні домішки – 5% .

Масляні фільтри в автомобілях служать для очищення масла від шкідливих домішок, що роблять істотний вплив на прискорення зносу деталей двигуна. Якість масла в двигуні не залишається постійним, а саме масло засмічується продуктами зношування деталей, частками нагару, що утворився в результаті згоряння оливи в циліндрах двигуна, а також утворюються при високій температурі деталей смолистими речовинами.

Відпрацьовані фільтри, потрапляючи в навколишнє середовище, стають причиною її забруднення: у внутрішню порожнину фільтра через різьбовий отвір затікає вода і по мірі заповнення фільтру водою з нього випливає моторне масло, вытесняемое надходить водою. З часом металева капсула кородує, утворюються наскрізні отвори, через які накопичена вода і залишки олії надходять в навколишнє середовище.

Відпрацьоване автомобільне масло, як відхід віднесений до 3 класу небезпеки і потрапляючи в навколишнє середовище, забруднює грунт, гірські породи зони аерації, підземні і поверхневі води. Особливу небезпеку представляє синтетичне і напівсинтетичне масло.