Утилізація (знищення) документів

Послуги з утилізації (знищення) архівних, бухгалтерських документів, паперових відходів, домашнього сміття, домашніх речей.

Утилизация (уничтожение) документов

На будь-якому підприємстві чи організації з плином часу накопичується велика кількість документів з закінченими термінами зберігання та втративших практичне значення.

Застарілі і непотрібні документи займають корисні площі приміщень, ускладнюючи поточну роботу.

Документи по закінченню термінів зберігання та терміну позовної давності (визначається залежно від виду документа), підлягають списанню та знищенню.

Компанія “БІОС” професійно надає послуги по знищенню шляхом подрібнення:

  • іміджевої та брендової атрибутики,
  • рекламних носіїв,
  • документів, які відносяться до категорії, що складають комерційну таємницю організації (електронні носії інформації, відеозаписи, цінні папери, страхові поліси, пластикові картки непридатні для використання за призначенням тощо)

Знищення непотрібних документів проводиться конфіденційно.

Ми  знищуємо паперови відходи методом шредирування – подрібнення промисловим шредером до невідновлюваного стану. Подрібнена маса проходить подальшу переробку в паперові похідні під нашим спостереженням.

Такий спосіб утилізації захистить Вашу компанію і Ваших клієнтів:

  • від витоку конфіденційної інформації
  • від промислового шпигунства
  • від розкрадання персональних і фінансових даних
  • знищення (утилізація) документів архіву, бухгалтерських документів і інших паперових відходів

Для замовлення послуги по знищенню документів достатньо зателефонувати нам за номерами (067) 324-27-10, (067) 545-25-25 або зробити заявку, заповнивши просту форму на сайті.
Наш фахівець оцінить обсяг документів, необхідні роботи (упаковка, видалення папок, скріпок), робота на вивезення – переноска, навантаження, необхідний транспорт і можливість його під’їзду. У найкоротші терміни ми складаємо попередній кошторис на виконання робіт, укладемо договір і виконаємо роботу.

Всю роботу від надходження заявки до вивезення документів та знищення ми можемо виконати протягом доби.

Після завершення роботи ми надаємо всі необхідні документи, що підтверджують факт конфіденційного знищення паперових відходів.

Знищення документів з допомогою компанії “БІОС”- гарантія безпеки для Вашого бізнесу!

Також ми надаємо послуги з утилізації (знищення) домашнього побутового сміття, домашніх речей, домашнього мотлоху, старих меблів і т. д.

Дивиться також  “Утилізація макулатури, паперу”

Арендовать парусную яхту Сочи с капитаном без посредников. Аренда яхт Сочи Компания организует морские туры, экскурсии, круизы на море.